4 Ağustos 2009 Salı

Bu kadınlar neden bu kadar güzel?


Sabah arkadaşım sayesinde Suicide Girls 'ün facebook sayfasına baktım... "Tanrım neden bu kadar güzel bu kadınlar"diye bir isyan süreci geçirdikten sonra... Fotoğraflar falan hayran kaldım... ilk baktığı fotoğrafı yollmak istemiş ama web sitelerinin linkini yollamış bana Porno sitesi :D.. gerçi üye olman lazımmış ama pek hoşlar böyle görebildiğim kadar işin tamamen güzellik kısmındayım... çıplakken bana giyinikken oldukları kadar çekici gelmediler işin aslı ,bir kaçta fotoğraf seçtim "manşallah" yani... bir kaç dövme örneği olsun sağolsunlar katalog gibi olduklarından :]
 • kendisine hayran kalmadım desem yalan olur... üzerindeki korsaj cinsi iç çamaşırı ve duru ve bakışıyla bir kadın anca bu kadar çekici olabilir.


 • marilyn manson'ın dişi haline benzettim ama fotoğraf gerçekten çok hoş... ben mi manyaklaştım yoksa cidden mi güzel?


 • ve o dövme... zayıflamak lazım gerçi hep diyorum en beğendiğim yer dövmede... jartiyeri falan duruşu... aslında pazarlanıyorlar hani ama "çiğ" değil işte "et" değiller şuan... o yüzdendir ki giyinik halleri bana çok hoş geldi... "böyle hatun olmak vardı" dedim içimden...hatta içimden demekle kalmadım.
ps: sabah sabah gözümüz, günlümüz açılsın :D ...

4 yorum:

 1. bu kadınlar güzel değil. plastik.
  o kadar makyaj, photoshopla herkes güzel olur. her tarafına dövme yaptırırsın selülitler bile kapanır şerefsizim :D

  YanıtlaSil
 2. bence güzel be. deme öyle... kıskançlık gibi algılanır... hoş kızlar Photoshopta mukemmel olmuş dövmelerde taş gibi.
  :D

  YanıtlaSil
 3. Güzeller bee.. Olsa keşke şuracıkta:)

  YanıtlaSil
 4. haha.
  olsunlr tabi orada :]

  YanıtlaSil